18 listopada 2018

09.09.2018 r. - V PIESZA PIELGRZYMKA Z URLI DO LORETTO

Już po raz 5- ty pielgrzymowaliśmy z Urli do Loretto na uroczystość odpustową. Wśród nas byli: Siostry Orionistki,  personel, wolontariusze oraz przyjaciele naszego Hospicjum. Oprócz intencji indywidualnych połączyła nas jedna wspólna - o Boże błogosławieństwo w posłudze dla ks. dyrektora Dariusza oraz kapelana ks. Stefana, o siłę w podejmowanej przez nas pracy w Dziele Miłosierdzia oraz wolę walki i łaskę wiary do końca dla naszych pacjentów a dla zmarłych, dla zmarłego kapelana ks. Czesława o radość życia wiecznego.

Tradycyjnie wyruszyliśmy spod Seminarium Duchownego w Urlach. W tym roku towarzyszył nam kleryk Kazik z Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Warszawsko - Praskiej, który odbywał praktyki wakacyjne w Hospicjum.  Uroczystą Mszę Świętą odprawił Bp Romuald Kamiński. Po skończonych uroczystościach najwytrwalsi pielgrzymi zdobyli Liwiec !