Hospicjum Opatrzności Bożej | Księża Orioniści

Msza święta dla rodzin osieroconych odbędzie się

15 marca 2020

o godz. 15.00Fundacja Hospicyjna

 

Kwota darowizny:

 

10 WRZEŚNIA  2017R.   PIELGRZYMKA DO LORETTO

Już po raz czwarty Siostry Orionistki personel, wolontariusze oraz przyjaciele Hospicjum udali się na pieszą pielgrzymkę z Urli do Loretto. Oprócz intencji indywidualnych - połączyła jedna - dziękczynienie za lata posługi wobec chorych, cierpiących, konających i prośba o powodzenie na dalsze lata. Podczas marszu odmówiliśmy Różaniec, w którym przedstawiciele kolejno modlili się odmawiając jedną dziesiątkę: 

Krzyś- za dzieci, wzrastanie w wierze i nieustanne bycie blisko Boga, aby dorastały wzorując się na wartościach katolickich.
Aga- za młodzież rozeznającą swoje powołanie życiowe , aby nie zatraciła Boga w otaczającym świecie oraz za młode osoby, które zdecydowały się powiedzieć "tak" Bogu i iść za Jezusem, a także za młodzież która odeszła od Boga, aby zaczęła odkrywać Jego działanie w ich życiu. 
Pan Andrzej- za rodziny, aby wychowywały swoje dzieci pokładając wszystkie swoje sprawy w Bogu oraz za współczesny kryzys rodzin, aby ludzie, decydując się na małżeństwo, szli przez życie razem z Bogiem. 
S. Teresa - w intencji wszystkich kapłanów, sióstr zakonnych, osób konsekrowanych, aby nieustannie na nowo odkrywali swoje powołanie i nie zatracali się w dobrach doczesnych
Pani Alicja - za osoby starsze, aby potrafiły godzić się z częstą samotnością, chorobami, odmiennością od innych oraz mądrzejsi o swoje doświadczenia dawali godny przykład postawy wiernej Bogu. 
Na miejscu odbyła się uroczysta odpustowa Eucharystia pod przewodnictwem ks. bp. Stanisława Stefanka.

 

05-200 WOŁOMIN, ul. Piłsudskiego 44
tel.:(+48) 22 787 26 66, 22 776 21 00 
fax (+48) 22 776 42 16       
email: hospicjum@orionisci.rel.pl
www.hospicjumopatrznosci.org