10 września 2017
17 września 2017

5 GRUDNIA 2016 R. - MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ WOLONTARIUSZA

Jedną z cenniejszych rzeczy, jakie można ofiarować drugiemu człowiekowi jest właśnie czas. Serdeczny uśmiech i uścisk dłoni leczą często lepiej niż lekarstwa. Bez wolontariuszy trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie naszego Hospicjum. Dzisiejsze święto, to nasz ukłon w stronę Was, którzy mimo codziennych obowiązków znajdujecie czas i siłę, aby pomagać innym. Wasza praca jest nieoceniona.

Wszystkim wolontariuszom dziękujemy za współpracę i zaangażowanie, za Wasze wielkie serca, za to że poświęcacie nam cenny czas wyrwany rodzinie i mimo licznych obowiązków szkolnych i zawodowych znajdziecie chwilkę aby do nas wpadać i czynnie się udzielać. Życzymy wytrwałości i dużo satysfakcji z tego wspaniałego działania, ale także sukcesów w realizacji własnych planów i zamierzeń. Oby zawsze było Wam z nami dobrze.

Ks. dyrektor, pracownicy i  wdzięczni pacjenci Hospicjum. Dziękujemy!!