22 października 2017

Hej kolęda kolęda

W sobotę 30.01.2015 roku w auli  hospicjum im. Jana Pawła II odbyło się wspólne kolędowanie wolontariuszy i pracowników naszego hospicjum wraz z ich rodzinami.  Wieczornemu uwielbieniu Dzieciątka Jezus towarzyszył zespół  Eo Nomine.

W spotkaniu wzięły udział również  przedstawiciele wspólnoty kapłanów i sióstr Orionistek . Słowo powitania wygłosił dyrektor Hospicjum ks. Dariusz Czupryński wyrażając radość z podtrzymanej  tradycji wspólnego kolędowania. Natomiast ks.  Andrzej Pałka  na zakończenie spotkania podziękował wszystkim  za obecność  ,wspólne kolędowanie, dzieciom  że wniosły tyle radości w nasze serca. Wieczór uwielbienia  zakończyliśmy śpiewem i tańcem Hymnu Światowych Dni Młodzieży ” Abba Ojcze” oraz „Błogosławieni Miłosierni” Dziękując za dar spotkania zawierzyliśmy nasze rodziny nasze wspólnoty wstawiennictwu  Matki Bożej. Z Bożym błogosławieństwem i „bożą krówką” pełni radości  powróciliśmy do naszych domów.