18 czerwca 2017

25  GRUDNIA  2015 R. POŻEGNANIE P. REGINY  SKIBIŃSKIEJ

O jak są pełne wdzięku na górach
nogi zwiastuna radosnej nowiny,
który ogłasza pokój, zwiastuje szczęście,
który obwieszcza zbawienie…

Słowa te zaczerpnięte z ks. proroka Izajasza towarzyszyły pożegnaniu naszej koleżanki z pracy p. Reginy Skibińskiej, która pełniła w Hospicjum posługę opiekunki. W dzień Bożego Narodzenia  została odprawiona Msza św. dziękczynno – błagalna w której dziękowaliśmy Bogu za dar posługi p.Reginy wobec chorych i cierpiących oraz wypraszałyśmy   Boże błogosławieństwo dla całej wspólnoty Hospicjum i wszystkich wolontariuszy. Po Mszy św. p. Renia zaprosiła obecnych na wspólny poczęstunek w auli Jana Pawła II. W imieniu wspólnoty hospicjum słowo podziękowania skierowała s.M. Augustyna dziękując za posłannictwo „pięknych stóp” które niosły pokój, radość i dobrą nowinę o zbawieniu w serca tych którzy zostali jej powierzeni.