Hospicjum Opatrzności Bożej | Księża Orioniści

Msza święta dla rodzin osieroconych odbędzie się

15 września 2019

22 września 2019

o godz. 15.00


Kwota darowizny:

 

14  LISTOPADA  2015R.  20-LECIE   WOLONTARIATU  HOSPICYJNEGO

Grupa wolontariuszy skupiona wokół Hospicjum od początku jego istnienia to prawdziwy fenomen.  To oni nam pomagają! Jubileuszowe spotkanie z okazji 20-lecia istnienia wolontariatu w naszym Hospicjum   zgromadziło liczne grono wolontariuszy.  Wszystkich zebranych powitał ksiądz dyrektor nie szczędząc ciepłych słów uznania i wdzięczności pod adresem wolontariatu. Mówił: Miłość nie jedno ma imię. W słowo miłość można wstawić imię każdego z Was. Uczestnicy spotkania obejrzeli, przygotowaną przez s. Augustynę, wzruszającą prezentację, która była przewodnikiem po 20 latach  wolontariatu. Po części oficjalnej był czas na wspólne rozmowy przy kawie i herbacie, czas na lepsze poznanie się i wymianę doświadczeń.

 

Głównym punktem uroczystości była Msza św. w intencji wolontariuszy koncelebrowana przez ks. dyr. Dariusza Czupryńskiego i ks. Prowincjała Zgromadzenia Księży Orionistów  – ks. Krzysztofa Baranowskiego.

Na zakończenie wolontariusze otrzymali okolicznościowe pamiątki od ks. dyrektora. Uroczystość uświetniła obecność zespołu Eo Nomine, który także wolontaryjnie posługuje na rzecz Hospicjum.

 

Kochani wolontariusze!

Dziękujemy za pomoc, dobro i otwartość

na drugiego człowieka.

Wsparcie, jakiego udzielacie

naszym pacjentom ma ogromną wartość

a poświęcony im czas jest bezcenny.


05-200 WOŁOMIN, ul. Piłsudskiego 44
tel.:(+48) 22 787 26 66, 22 776 21 00 
fax (+48) 22 776 42 16       
email: hospicjum@orionisci.rel.pl
www.hospicjumopatrznosci.org