18 czerwca 2017

13 WRZEŚNIA  2015 R.   PIELGRZYMKA  DO LORETTO

„Rodzina pod płaszczem Maryi”. Pod takim hasłem przebiegały uroczystości odpustowe organizowane od wielu lat w sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej w Loretto.

Do Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej przybyło wielu pielgrzymów, w tym zorganizowana już po raz drugi piesza pielgrzymka URLE - LORETTO pracowników, wolontariuszy oraz przyjaciół Hospicjum Opatrzności Bożej w Wołominie.

Centralnym punktem  uroczystości była Msza Święta koncelebrowana pod przewodnictwem JE Ks. Arcybiskupa Celestino Migliore,- Nuncjusza Apostolskiego w Polsce.

Z racji przeżywanego Roku Życia Konsekrowanego myślą przewodnią homilii było duchowe macierzyństwo. Dziękujemy wszystkim pielgrzymującym i wspierających w pielgrzymowaniu.