10 września 2017
17 września 2017

30  MAJA  2015 R. ŚWIĘTO RODZINY – MAJÓWKA W NASZEJ PARAFII

W sobotę 30 maja w Parafii św. Józefa Robotnika w Wołominie odbył się festyn pod hasłem „Święto Rodziny”. Była to okazja do dobrze spędzonego czasu z rodziną  na łonie natury, przy dobrej muzyce, śpiewie i tańcach oraz gorącej grochówce. Nie zabrakło obecności przedstawicieli władz miasta z panią burmistrz Elżbietą Radwan, która życzyła wszystkim dużo radości. W festynie wzięli udział również wolontariusze naszego hospicjum obsługując stoisko z rękodziełami przygotowanymi przez panią Małgorzatę Syrówkę z udziałem naszych pacjentów. Zebrane ofiary zostały przekazane na zakup kwiatów doniczkowych na sale chorych i balkon hospicjum, na którym pacjenci  lubią spędzać  czas. Wszystkim mieszkańcom naszego miasta, naszym parafianom, prywatnym ofiarodawcom kwiatów do Hospicjum i ogrodu, w imieniu pacjentów  i opiekunów tego szczególnego miejsca wyrażamy naszą wdzięczność i polecamy w modlitwie w Godzinie Miłosierdzia.