Hospicjum Opatrzności Bożej | Księża Orioniści

Msza święta dla rodzin osieroconych odbędzie się

 21 maja 2023
18 czerwca 2023

o godz. 15.00

 Hospicjum Opatrzności Bożej Księża Orioniści

ul. Piłsudskiego 44, 05-200 Wołomin

Budowa Hospicjum dla Dzieci

Pekao S.A. o/Wołomin

Konto: 60 1240 6335 1111 0011 0546 8605

 

Fundacja Hospicyjna

 

Kwota darowizny:

 

Podziękowanie za 1%

 

Sama wrażliwość to za mało, żeby pomóc niezbędne jest konkretne działanie?

Szanowni Państwo!

W imieniu chorych, dyrekcji oraz całego personelu Hospicjum Opatrzności Bożej  Księża Orioniści w Wołominie składamy gorące podziękowania Państwu, którzy  obdarzyli nas zaufaniem i przekazali 1% podatku na rzecz naszego Hospicjum.

Przekazane środki finansowe z różnych stron Polski utwierdzają nas w przekonaniu, że nie brakuje ludzi wrażliwych, którym nie jest obojętny los drugiego człowieka, a w szczególności człowieka w terminalnej fazie choroby nowotworowej.

Pozyskane środki finansowe zostaną wykorzystane zgodnie ze statutowymi celami organizacji i przeznaczone na pomoc osobom chorym na chorobę nowotworową i ich rodzinom. Uśmiech i spokój chorego, to największa nagroda dla osób opiekujących się chorym. To właśnie tacy ludzie jak Państwo, dają drugiemu człowiekowi słabszemu i choremu, nadzieję i miłość.

Hospicjum istnieje dzięki Waszej hojności! a  opieka ofiarowywana  chorym w ostatnim okresie ich życia i ich rodzinom  może być profesjonalna i może obejmować  wszystkie obszary ich życia.

Rocznie opiekujemy się ponad 500 ciężko chorymi osobami, wspieramy Ich bliskich oraz Osierocone Rodziny, a 1% Państwa podatku pomaga nam m.in. wyposażać Hospicjum  w sprzęt i artykuły lecznicze, dzięki którym możemy poprawiać komfort życia ciężko chorych pacjentów.

Dziękujemy za wspieranie naszej misji. Dzięki Państwu otrzymujemy zastrzyk nadziei i nowej energii do działania na rzecz bardzo potrzebujących naszego wsparcia osób!

Nasze serca pełne są wdzięczności za to, że służba ludziom cierpiącym znajduje Państwa zrozumienie i wyraża się konkretnym działaniem. Dziękujemy za wielkie i wrażliwe serce i życzymy dużo zdrowia i pomyślności na każdy dzień życia.

Będziemy Państwu wdzięczni za pamięć i wsparcie w formie 1% podatku w przyszłym roku podatkowym.

 

?Prawdziwa miłość pozwala żyć i pomaga godnie umrzeć ??

Z wyrazami wielkiej wdzięczności

ks. dr Dariusz Czupryński FDP

Dyrektor Hospicjum

05-200 WOŁOMIN, ul. Piłsudskiego 44
tel.:(+48) 22 787 26 66 
fax (+48) 22 776 42 16 

email: hospicjum@orionisci.rel.pl 

email(dokumenty do przyjęcia): hospicjumwolomin@gmail.com

www.hospicjumopatrznosci.org