17 listopada 2019

Fundacja Hospicyjna

W DOGĘ Z NAMI...

Wczesnym rankiem wyruszyła z Urli pierwsza zorganizowana pielgrzymka pracowników i wolontariuszy naszego Hospicjum do Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej w Loretto by wziąć udział w uroczystościach odpustowych ku Jej czci. W trudzie i radości pielgrzymowania niesione były intencje naszych podopiecznych i całej wspólnoty hospicyjnej.

Najważniejszym  punktem pielgrzymowania był udział w uroczystej  Mszy Św. której przewodniczył Ks. abp Henryk Hoser  pasterz diecezji warszawsko – praskiej ,oraz wmurowanie kamienia węgielnego pod budującą się świątynię .

Powodem do radości była  piękna  pogoda, błękit nieba, uśmiechy witających pielgrzymów , wspólna modlitwa i śpiew który poprowadziła rodzina państwa Choszczyk.

Państwu Sawickim dziękujemy za ułatwienie nam dojazdu do Urli i powrót do Wołomina.

Już dziś zapraszamy do pielgrzymowania za rok w intencji dziękczynnej za dar  20-lecia posługi dzieła miłosierdzia, jakim jest Hospicjum Opatrzności Bożej w Wołominie.