16 czerwca 2019

PODZIĘKOWANIE ZA PRZEKAZANIE 1% PODATKU - 18 LISTOPADA 2013

Szanowni Państwo!

W imieniu chorych, dyrekcji oraz całego personelu Hospicjum Opatrzności Bożej  Księża Orioniści w Wołominie składamy gorące podziękowania wszystkim Państwu, którzy  obdarzyli nas zaufaniem i przekazali 1% podatku na rzecz naszego Hospicjum.

Przekazane środki finansowe z różnych stron Polski utwierdzają nas w przekonaniu, że nie brakuje ludzi wrażliwych, którym nie jest obojętny los drugiego człowieka, a w szczególności człowieka w terminalnej fazie choroby nowotworowej.

Otrzymane środki  pomogą złagodzić cierpienia naszych podopiecznych i zapewnią im godne warunki w ostatnich chwilach życia, a ofiarowana modlitwa będzie najcenniejszym darem.

Nasze serca pełne są wdzięczności za to, że służba ludziom cierpiącym znajduje Państwa zrozumienie i wyraża się konkretnym działaniem.

Będziemy Państwu wdzięczni za pamięć i wsparcie w formie 1% podatku w przyszłym roku podatkowym.

Z wyrazami wielkiej wdzięczności  Dyrektor Hospicjum

ks. dr Dariusz Czupryński FDP